הכר את אתרי הנכסים בארצות הברית Trulia

פורסם 28.06.2017 נכתב ע"י שמעון דוד


הכר את אתרי הנכסים בארצות הברית – Trulia.

Trulia הוא אחד מ- אתרי הנכסים בארצות הברית  הפופולארים ביותר. המיוחד באתר זה הוא מפה-חמה של איזורי הפשיעה ואיזורי עניין שונים וחשובים. לכל נכס מצורפת מפה-חמה המתארת בגוונים של אדם,ירוק וגווני ביניים היכן הם איזורי הפשיעה הקשים יותר והקשים פחות. שכונות ירוקות משמעו רמת פשיעה נמוכה. שכונות אדומות משמעו רמת פשיעה קשה וכל הגוונים באמצע בהתאמה. ברוב האיזורים יש אירועי פשיעה ברמה כזו או אחרת ואין לפסול נכס רק בגלל מספר אירועי פשיעה.

 

מפת רמת פשיעה. מהאדום עד הירוק

לעתים ארועי הפשיעה יכולים להיות באיזורי בילוי, בארים ומועדונים ולא בהכרח יש  לזה השפעה על השכונות המרוחקות מעט. לעומת זאת באזורי האוכלוסיות החלשות עם הכנסה שנתית נמוכה מאד, רמת חיים נמוכה ואבטלה גבוה שמביאים לאלימות, לוונדליזם ומיעוט שוכרים פוטנציאלים. הבתים יהיו בד"כ ישנים מאד, מפות הפשיעה יראו מקבץ גדול מאד וצפוף של שטחים אדומים. למקומות כאלה כדאי לא להתקרב. המספרים מציינים את מספר העברות שבוצעו שם לאחרונה.

האתר מאפשר לפרסם נכסים למכירה באופן פרטי ולמעשה מקושר ל- Zillow כך שפרסום נכס ב- Trulia או ב- Zillow  מתפרסם בשניהם.

המפה החמה מכילה גם אתרי עניין ומאפיינים שונים של השכונה והתפלגות של הרוכלוסיה לפי קריטריונים שונים: אוכלוסית נשואים, בוגרי קולג',  תקופת בניה, בתי ספר, מסעדות, שופינג ועוד. הצלבה של מספר נתונים יכולה לעזור לנו לאפיין את השכונה ואת רמת ההתאמה לצרכים שלנו.

הסטורית מכירות – ראה סרטון

 

Population with Clege Degree

 

Married Population

בראש הדף ביחד עם תיאור ונתוני הנכס יש גם גישה מהירה למספר מפות, כולל  מפת הרחוב עם אפשרות לסיור וירטואלי לאורך הרחוב ולכל השכונה בעצם. להתרשם ממראה הרחוב, מהבתים. אפשר להתרשם מנקיון הרחוב, ממידת הטיפוח של הדשא והחצרות הקדמיים. ככל שהרחוב, הבתים, החצרות הקדמיים,תיבות הדאר שבחזית נקיים צבועים ומטופחים זה מצביע על אוכלוסיה טובה ועל איזור שקט שהשכנים יודעים שההשקעה שלהם נשמרת ומכובדת ע"י האחרים בשכונה ולא נהרסת.

 

המתווך הראשון ברשימה הוא זה שמייצג את הנכס ואליו כדאי להתקשר

אפשר להרשם לאתר, לסמן נכסים שמעניינם אותנו לקבל עידכונים לדוא"ל לגבי ירידת מחיר ולגבי כל התפתחות שקשורה לנכס. לעתים אתם יכולים לזהות שהמחיר המבוקש הוא מופרז והנכס מאד מעניין אתכם ואתם מחכים לירידת מחיר. ברגע שזה יקרה, תקבלו מייד הודעה בדוא"ל.

דלג לתוכן